Хiмчистка м’яких меблiв в Одесi

Час проведення
1-3 ГОДИНИ
Гiпоалергеннi
засоби
Вирiб висихає
за 2-3 години

Чистка дивану: а чи потрiбна?

Компанія «Фабрика Чистоти» професійно проводить хімчистку м'яких меблів вдома у замовника після звернення замовника до нашої компанії та погодження дати та часу її проведення. Необхідний час для проведення хімчистки 1-3 години. Час подальшого висихання виробу 2-3 години.

Завдяки багаторічному досвіду наших співробітників компанія Фабрика Чистоти займає лідируюче місце в обслуговуванні населення міста у сфері чищення м'яких меблів: чистимо дивани, крісла, пуфи, ліжка, м'які куточки, матраци та стільці.

Фабрика Чистоти у цифрах

Безкоштовний виїзд

100 грн.

Почищено меблів, більше

1 492 шт

Досвід роботи, більше

10 років

Задоволених клієнтів, більше

746 осіб

Гарантія якості

100 %
7
кроків
до ідеальної чистоти
ваших меблів
Схема роботи з нами
Заявка та консультація
1
Ви надсилаєте заявку на чищення меблів та отримуєте консультацію по телефону протягом години
Виїзд технолога
2
У домовлений день та час до вас приїжджає технолог
Чищення меблів
3
Проводиться хімчистка ваших м'яких меблів
оплата
4
Оплата здійснюється після виконання робіт
Ми використовуємо лише гіпоалергенні засоби

Під час виконання робіт ми використовуємо виключно сертифіковані гіпоалергенні шампуні та засоби для виведення плям провідних компаній у цій галузі Prochem і Chemspec, спеціально розроблені для автомобільних салонів.

Ви можете бути повністю впевнені, що після чищення ваша машина буде не тільки чистою, але ще й абсолютно безпечною для здоров'я Ваших, Ваших дітей та навіть домашніх тварин.

гипоаллергенные средства
Результати нашої роботи
До і після

Ціни на хімчистку м'яких меблів в Одесі

Виїзд безкоштовно
Назва послугиПлощаЦіна
Стілецьшт. 80 грн.
Стілець зі спинкоюшт. 150 грн.
Офісний стілецьшт. 200 грн.
Крісло текстильнешт. 350-450 грн.
Диван дитячийшт. 600-700 грн
Диван стандартшт. 800-1000 грн.
Диван кутовийшт. 1200-1500 грн.
Диван кутовий великийшт.1500-2500 грн.
Матрац двоспальнийшт. 900-1100 грн.
Додатково
Світлі та сильно забруднені+(20-30)%
Мінімальне замовлення700 грн.

Чому необхідно проводити таке прання і чому це вигідно?

Хімчистка для меблів - це альтернатива перетяжці або купівлі нового дивана, при якій Ви заощаджуєте не тільки гроші, але і час (хімчистка стандартного дивана триває 1-3 години), в процесі роботи технологом видаляються загальні забруднення, плями, неприємні запахи, пилові кліщі ( сапрофіти) та продукти їх життєдіяльності. Методи очищення визначаються індивідуально для кожного виробу.

Людина спить приблизно вісім годин на добу, тобто близько третини всього свого життя. І тому вкрай важливо, щоб м'які меблі були не тільки зручними, а й чистими. За багато місяців і років від дня покупки, у будь-яких меблів накопичується стільки пилу, бруду та мікробів, що це може завдати шкоди здоров'ю. Особливо шкідливі для організму людини відмерлі клітини пилових кліщів, а також продукти їхньої життєдіяльності, які найчастіше є причинами різних алергічних та легеневих захворювань.

Dmjux_croper_ru

Чищення та прання меблів у спеціалізованих компаніях – важливий та необхідний захід, який потребує спеціальних знань та навичок. Хімчистка дивана виконується за допомогою пінно-екстракторного чищення оббивки із застосуванням сучасного обладнання та новітніх, професійних хімічних засобів, засобів для виведення плям. Тільки правильно виконане чищення дивана дозволить зберегти йому первісний вигляд.

S3AIP_croper_ru

Завдяки використанню професійних засобів та нових технологій, така хімчистка меблів не зашкодить її оббивці, що не виключено у тому випадку, коли чищення виконується її власниками самостійно. Крім того, в результаті використання спеціальних засобів для чищення, після хімчистки м'які меблі не тільки позбавляються від забруднень, але і набувають колишньої яскравості забарвлення.

Докладніше про процес та технології роботи описано в розділі Технологія Хімчистки Меблів.

Теги: хімчистка меблів, хімчистка дивана, хімчистка крісла, хімчистка матраца.

Контакти
м. Одеса, 2-й Водопровідний пров. 5

Телефони:

(048) 700-45-45 (063) 700-45-45