Якісна хімчистка салонів автомобілів в одесі

Час проведення
8-12 години
Гiпоалергеннi
засоби
За адресою: м.Одеса,
пр-т Глушко 31В

Чому хімчистка для автомобіля краща за звичайне чищення власними силами?

Чистий та доглянутий автомобіль – це не тільки чистий кузов, але чистий та доглянутий салон. Погодьтеся, не дуже приємно перебувати в машині з брудним салоном, засаленою та потертою оббивкою сидінь. Плями на сидіннях, дверях і навіть стелі салону від різних продуктів харчування та інших забруднювачів здатні зіпсувати враження не лише про автомобіль, а й його власника. Одним із способів усунення цього неприємного явища є хімчистка салону автомобіля. Основна мета такого виду робіт - створення чистоти затишку і комфорту всередині автомобіля.

Хімчистка салонів автомобілів – це не забаганка чи примха заможних автовласників, а необхідна профілактична та гігієнічна процедура, здатна продовжити термін служби оббивки салону. Хімчистка салону – це запорука внутрішньої чистоти та комфорту автомобіля. Більш того, це запорука здоров'я власника автомобіля, а також тих, хто часто перебуває у ньому.

Y8uGc_croper_ru

Деякі автовласники не довіряють свій автомобіль стороннім, воліючи проводити такі роботи, як чищення чи хімчистка автомобіля самостійно. При такій «хімчистці», у кращому випадку, бруд лише рівномірно розмажеться по оббивці салону, в гіршому, внаслідок неправильного використання засобів для чищення, на обшивці салону можуть залишитися кольорові розлучення від миючих засобів або хімічні опіки. Людям, які не знаються на даному виді робіт, хімчистка салону авто може здатися досить простим і швидким процесом. Насправді, це не завжди так. Технології хімчистки салону авто - це досить трудомісткий процес, що займає не так вже й мало часу, а також вимагає певних знань та навичок.

Іноді деякі автомийки, які не обладнані спеціальним обладнанням, також пропонують такі послуги, як хімчистка автомобіля. Але обладнання та миючі засоби, що використовуються на ній, не завжди відповідають належному рівню і стандартам якості, і тоді хімчистка салону авто не призводить до належного результату або очікувань автовласника. Найкращий варіант – довірити вирішення цього завдання професіоналам.

Одним з видів послуг нашої компанії є хімчистка автомобіля. Нашими фахівцями на найвищому рівні проводиться хімчистка салону, після якої у Вашій машині не залишиться і натяку, на те, що вона колись була в непривабливому стані. Тканинні поверхні набувають шовковистості, відновлюється фактура, повертається природний колір. Шкіра стає м'якою та еластичною.

Чистка машины, салона от грызи и пыли.
Фабрика Чистоти у цифрах

Почищено автомобілів, більше

450 шт.

Досвід роботи, більше

10 рокiв

Гарантія якості

100 %
5
5 кроків
до ідеальної чистоти
вашого автомобіля
Химчистка салона авто.

Схема роботи з нами

ЗАЯВКА ТА КОНСУЛЬТАЦІЯ
1
Ви залишаєте заявку на хімчистку авто та отримуєте телефонну консультацію протягом години
ОГЛЯД АВТО ТЕХНОЛОГОМ
2
У призначений день ви приїжджаєте до 8:00 на вул.Райдужна 53
ХІМЧИСТКА АВТОМОБІЛЯ
3
з 8:00 до 18:00 проводиться хімчистка вашого автомобіля
ОПЛАТА
4
Оплата відбувається після огляду та прийняття виконаних робіт
Ми використовуємо лише гіпоалергенні засоби

Під час виконання робіт ми використовуємо виключно сертифіковані гіпоалергенні шампуні та засоби для виведення плям провідних компаній у цій галузі Prochem і Chemspec, спеціально розроблені для автомобільних салонів.

Ви можете бути повністю впевнені, що після чищення ваша машина буде не тільки чистою, але ще й абсолютно безпечною для здоров'я Ваших, Ваших дітей та навіть домашніх тварин.

гипоаллергенные средства

Результати нашої роботи

До і Після

Ціни на хімчистку салонів автомобілів в Одесі

ПослугаАвто міні класуАвто средн. класуАвто люкс, джип
Комплексна хімчисткавід 3500 грн. від 4000 грн.від 4500 грн.
Хімчистка окремих елементів салону:
Сидіння переднє (1 шт)350 грн.350 грн.400 грн.
Сидіння заднє500 грн.550 грн.600 грн.
Панель приладів (торпеда)300 грн.350 грн.400 грн.
Обшивка дверей (1 шт)60 грн.70 грн.80 грн.
Стеля800 грн.850 грн.900 грн.
Підлогове покриття700 грн.750 грн.800 грн.
Килимок (1 шт)30 грн.30 грн.30 грн.
Багажник500 грн.550 грн.600 грн.
Додатково
УслугаАвто мини классаАвто средн. классаАвто люкс, джип
Світлий, сильно забруднений салон+(20-30)%+(20-30)%+(20-30)%
Контакти
м. Одеса, 2-й Водопровідний пров. 5

Телефони:

(048) 700-45-45 (063) 700-45-45