Хiмчистка м’яких меблiв в Одесi

Час проведення
1-3 ГОДИНИ
Гiпоалергеннi
засоби
Вирiб висихає
за 2-3 години

Чистка дивану: а чи потрiбна?

Компанія «Фабрика Чистоти» професійно проводить хімчистку м'яких меблів вдома у замовника після звернення замовника до нашої компанії та погодження дати та часу її проведення. Необхідний час для проведення хімчистки 1-3 години. Час подальшого висихання виробу 2-3 години.

Завдяки багаторічному досвіду наших співробітників компанія Фабрика Чистоти займає лідируюче місце в обслуговуванні населення міста у сфері чищення м'яких меблів: чистимо дивани, крісла, пуфи, ліжка, м'які куточки, матраци та стільці.

Фабрика Чистоти у цифрах

Безкоштовний виїзд

100 грн.

Почищено меблів, більше

1 492 шт

Досвід роботи, більше

10 рокiв

Задоволених клієнтів, більше

746 осіб

Гарантія якості

100 %
7
кроків
до ідеальної чистоти
ваших меблів
Схема роботи з нами
Заявка та консультація
1
Ви надсилаєте заявку на чищення меблів та отримуєте консультацію по телефону протягом години
Виїзд технолога
2
У домовлений день та час до вас приїжджає технолог
Чищення меблів
3
Проводиться хімчистка ваших м'яких меблів
оплата
4
Оплата здійснюється після виконання робіт
Ми використовуємо лише гіпоалергенні засоби

Під час виконання робіт ми використовуємо виключно сертифіковані гіпоалергенні шампуні та засоби для виведення плям провідних компаній у цій галузі Prochem і Chemspec, спеціально розроблені для автомобільних салонів.

Ви можете бути повністю впевнені, що після чищення ваша машина буде не тільки чистою, але ще й абсолютно безпечною для здоров'я Ваших, Ваших дітей та навіть домашніх тварин.

гипоаллергенные средства
Результати нашої роботи
До і після

Ціни на хімчистку м'яких меблів в Одесі

Виїзд безкоштовно
Назва послугиПлощаЦіна
Стілецьшт. 80 грн.
Стілець зі спинкоюшт. 150 грн.
Офісний стілецьшт. 200 грн.
Крісло текстильнешт. 350-450 грн.
Диван дитячийшт. 600-700 грн
Диван стандартшт. 800-1000 грн.
Диван кутовийшт. 1200-1500 грн.
Диван кутовий великийшт.1500-2500 грн.
Матрац двоспальнийшт. 900-1100 грн.
Додатково
Світлі та сильно забруднені+(20-30)%
Мінімальне замовлення700 грн.

Чому необхідно проводити таке прання і чому це вигідно?

Хімчистка для меблів - це альтернатива перетяжці або купівлі нового дивана, при якій Ви заощаджуєте не тільки гроші, але і час (хімчистка стандартного дивана триває 1-3 години), в процесі роботи технологом видаляються загальні забруднення, плями, неприємні запахи, пилові кліщі ( сапрофіти) та продукти їх життєдіяльності. Методи очищення визначаються індивідуально для кожного виробу.

Людина спить приблизно вісім годин на добу, тобто близько третини всього свого життя. І тому вкрай важливо, щоб м'які меблі були не тільки зручними, а й чистими. За багато місяців і років від дня покупки, у будь-яких меблів накопичується стільки пилу, бруду та мікробів, що це може завдати шкоди здоров'ю. Особливо шкідливі для організму людини відмерлі клітини пилових кліщів, а також продукти їхньої життєдіяльності, які найчастіше є причинами різних алергічних та легеневих захворювань.

Чищення та прання меблів у спеціалізованих компаніях – важливий та необхідний захід, який потребує спеціальних знань та навичок. Хімчистка дивана виконується за допомогою пінно-екстракторного чищення оббивки із застосуванням сучасного обладнання та новітніх, професійних хімічних засобів, засобів для виведення плям. Тільки правильно виконане чищення дивана дозволить зберегти йому первісний вигляд.

Завдяки використанню професійних засобів та нових технологій, така хімчистка меблів не зашкодить її оббивці, що не виключено у тому випадку, коли чищення виконується її власниками самостійно. Крім того, в результаті використання спеціальних засобів для чищення, після хімчистки м'які меблі не тільки позбавляються від забруднень, але і набувають колишньої яскравості забарвлення.

Докладніше про процес та технології роботи описано в розділі Технологія Хімчистки Меблів.

Теги: хімчистка меблів, хімчистка дивана, хімчистка крісла, хімчистка матраца.

Контакти
м. Одеса, вул. Райдужна, 53

Телефони:

(048) 700-45-45 (063) 700-45-45