Як почистити світлі дивани

Диван у будинку займає центральне місце і тому часто використовується членами родини для відпочинку. Дуже часто на ньому з’являються плями та інші забруднення, які псують зовнішній вигляд меблів, особливо світлих. Найкращим способом зробити це скористатися послугами професіоналів з хімчистки м’яких меблів в Одесі. Але навіть у домашніх умовах цілком можна привести світлий диван у порядок, щоправда, гарантію якості не буде.

Вам знадобиться

 • Аміак
 • оцет
 • миючий засіб

Інструкція

 1. Хімчистка диванів в Одесі в залежності від виду оббивки. Шкіряна світла оббивка дивана не потребує спеціального догляду. Змочіть ганчірку в мильному розчині, круговими рухами потріть пляму, мокре місце висушіть сухою ганчіркою.
 2. Жакардове покриття дивана щільне та міцне. Щоб почистити світлі дивани з цього оббивного матеріалу, використовуйте сухе чищення за допомогою щітки.
 3. Флок, що складається з нейлонового ворсу — недорогий та практичний матеріал, наноситься на бавовняну основу у вигляді аплікації. Використовуйте хімічне чищення для видалення плям з диванів із світлого флока.
 4. Гобелен — високоміцний оббивний матеріал, має цікавий візерунок. Для його очищення випрайте оббивку дивана або скористайтеся сухим чищенням.
 5. Велюровий світлий диван легко піддається очищенню. Використовуйте сухе чищення за допомогою м’якої щітки.
 6. Світлі замшеві дивани за рахунок спеціального меблевого просочення мають грязе- і водовідштовхувальні властивості. Для очищення оббивки використовуйте сухе, вологе, хімічне чищення або випрати замшеву світлу оббивку.
 7. Видалення плям зі світлої оббивки диванів Пил. Для щомісячного очищення світлої оббивки від пилу пропилісосьте диван.
 8. Кава. Розчином оцту та миючого засобу замийте пляму від кави, сухою тканиною просушіть мокру тканину.
 9. Фруктовий сік. Нанесіть на пляму суміш аміаку та оцту, дайте оббивці просохнути. Стару пляму від соку розмочіть водою та видаліть м’якою щіткою.
 10. Пиво. Протріть пляму мильним розчином, для видалення запаху обробіть оббивку слабким оцтовим розчином.
 11. Жувальна гумка. Прикладіть до забруднення пакет із льодом, після застигання жувальної гумки видаліть її тупим предметом.
 12. Кров. Швидко змийте кров холодною водою зі світлої оббивки дивана.
 13. Джем та шоколад. Висохлу пляму очистіть щіткою, залишки замийте теплим мильним розчином. Сухою ганчіркою висушіть надлишок вологи.
 14. Сліди від фломастера чи ручки. Замийте плями ацетоном, просушіть. Потім промийте водою, просушіть сухою тканиною.
 15. Червоне вино. Швидко промокніть рідину, посипте пляму сіллю. Після висихання пляма пропилососьте або почистіть щіткою.