Я думаю, що практично кожна господиня стикалася з проблемою брудних килимів та ковроліну у квартирі. Чищення килимів у домашніх умовах самостійно – це справжній головний біль, тим більше, якщо цих чудових предметів розкоші у вас не один, не два, а багато. Що ж робити?
Краще звернутися до фахівців, які легко здійснять такі послуги, як прання килимів, хімчистка ковроліну швидко і якісно. Але про все по порядку. Сьогодні, ми дамо Вам кілька практичних порад як правильно вибрати спосіб догляду та очищення бруду з килимових поверхонь, а також ковроліну.
Всі ми чудово знаємо, що згодом килими збирають на собі велику кількість пилу. Ні для кого не секрет, що у забрудненому килимі можна виявити кліщів пилу, бактерії, грибки. Все це може завдати величезної шкоди здоров'ю, особливо, якщо у вашій сім'ї є люди, які страждають на алергію. Від того, як часто використовується килим або килимове покриття, а так само основною метою залежить вибір способу його чищення.
Одним із методів є очищення килимової поверхні пором. У цьому випадку вода у спеціальному пилососі поєднується з миючими засобами, потім відбувається безпосередня хімчистка килима. Але цей спосіб має недолік. Він полягає в тому, що миючий засіб може викликати алергію, так само доведеться чекати деякий час до висихання килима.
Іншим, так само ефективним способом є сухе чищення килимів. Тут порошок або спеціальний миючий засіб розсипається по килиму та за допомогою його дії видаляється забруднення та бактерії з ворсу килимового покриття. Хімчистка ковроліну має той же недолік, що і попередній спосіб - це можлива алергія на миючі засоби, що застосовуються. Ще одним способом хімчистки килимів є очищення піною.Цей метод більше використовується при хімчистці ковроліну в домашніх умовах господинями. Цей метод має безліч недоліків, таких як порушення структури ворсу килима, велика витрата часу на сушіння килима після чищення, а також викликання алергії миючими засобами.
Одним з найновіших і найпрофесійніших способів є екстракторний метод чищення килимів вдома фахівцями зі збирання. Цей спосіб ідеальний для килимових покриттів, що мають ворс. При застосуванні даного методу відбувається введення засобів для чищення в структуру поверхні, що очищається, а потім відбувається його вакуумне видалення.
Тим самим ми можемо не турбуватися за те, що застосовуваний миючий засіб залишиться на поверхні килима, так як він забирається повністю. До того ж застосування цього дає незвичайний результат. Завдяки проникненню миючих засобів безпосередньо в корінь ворсу, відбувається його повне очищення від пилу, а також інших хвороботворних бактерій та кліщів. Цей спосіб не призводить до деформації ворсу, що можливо при перших трьох способах описаного чищення килимів вдома.