Як зробити хімчистку в салоні авто

У всі пори року хімчистка салону автомобіля вважається актуальною проблемою, яку можна вирішити трьома способами. Можна звернутися до спеціалізованого салону або замовити виїзд фахівців, які швидко приведуть салон до ідеального вигляду. Третій варіант зробити хімчистку в салоні самостійно.

Вам знадобиться

 •  чистячі засоби;
 •  миючий пилосос;
 •  Щітки, губки;
 •  Суха тканина.

Інструкція

 1. Перед початком хімічного чищення салону автомобіля відключіть акумулятор, автомагнітолу, сигналізацію, щоб уникнути попадання води на контакти, що може призвести до замикання. Після того, як все відключено, приступайте до чищення салону.
 2. Очистіть від бруду та пилу стелю салону. Залежно від оббивки стелі виберіть засіб для чищення. Вінілові та шкіряні стелі очищайте засобами, призначеними для пластикових поверхонь. Нанесіть невелику кількість засобу на щітку із жорсткою щетиною та протріть забруднені місця. Після цього очищені місця протріть м’якою сухою тканиною.
 3. Стеля, виконана з велюру, очистіть за допомогою миючого пилососа, який заправлений спеціальним миючим засобом. Вибирайте для очищення щітку з м’якою щетиною. Без пилососа цю ж операцію проводьте за допомогою миючого засобу для велюрових поверхонь та м’якого поролону.
 4. Сидіння в автомобілі очистіть м’якою щіткою, на яку нанесли попередньо порцію миючого засобу. Сидіння, обтягнуті тканиною за допомогою пилососа з миючим засобом, ретельно обробіть і залиште на деякий час, щоб бруд встиг відійти. Після чого беріть пилосос, вмикайте функцію втягування і повторюйте, процедуру доки втягнута рідина не стане прозорою.
 5. Під час очищення підлоги використовуйте різні хімічні засоби для різних видів забруднень. Експериментуйте, поки підлога не засяє як нова.
 6. Приступайте до очищення декоративного пластику та торпеди. Очищайте м’якими губками з невеликою кількістю очищувача для пластику. Протріть пороги і за допомогою очищувача для скла протріть усі наявні шибки. Відкрийте вікна, двері та залиште машину для просушування – хімчистка в салоні авто успішно завершена.
 7. Купуючи новий засіб, що очищає, нехай навіть дороге від відомого виробника, перш ніж приступати до хімічної чистки салону авто випробувайте його на схожому матеріалі, щоб переконатися що засіб дійсно очищає а не забруднює.